Spolek Za čisté Vltavotýnsko

Hosty 99
Týn nad Vltavou
37501

IČO 031 50 526
zacistevltavotynsko@seznam.cz

zvukový záznam /video/ Z VEŘEJNÉ AKCE 27.9.2014 HOSTY

Dne 27.9.2014 proběhla v Hostech veřejná akce spolku Za čisté Vltavotýnsko, jejíž zvukový záznam (potažmo videozáznam) si můžete poslechnout v sestřihu několika příspěvků, které na setkání s občany zazněly. Tyto záznamy zároveň poskytují dostatečný náhled na formu celého setkání a podaných informací. Zároveň záznamy lze považovat i za důkaz toho, že spolek nijak negativně a protiprávně nevystupoval proti společnosti Tramincorp Czech s.r.o. 
Její jednatel Michal Horáček naopak způsob vedení  celé akce několikrát mediálně zpochybňoval (Očima Josefa Klímy, reportáž 28.10.14) a její obsah účelově zkresloval (Jihočeská TV - reportáž 9.10.14).
 
Oficiální webové stránky společnosti Tramincorp Czech s.r.o. (www.grafit-hosty.comopět prezentují informační akci Spolku Za čisté Vltavotýnsko účelově. Jednatel společnosti Michal Horáček se těchto příspěvků na akci spolku osobně zúčastnil, ale během celé naší prezentace nevystoupil proti (na vystoupení v diskuzi nepočkal). Ačkoliv mohl veřejně před občany hájit své postoje i svou osobu, pokud se cítil tak napadán, neučinil to a pouze zpětně celou akci neguje.
 
JEDNOTLIVÉ PŘÍSPĚVKY AKCE V SESTŘIHU ZDE.

Anketa

Podporujete činnost Spolku ZČV v jeho negativním postoji vůči záměru otevření povrchového lomu v rekreační lokalitě jižních Čech ?

Celkový počet hlasů: 102